Про нас

 

ПРО НАС

 

wpc3pb3jcik_promocje_photo1_newsweek_png_pagespeed_ce_ouvfcn8zkx

“Ідеальне ціле створюється завдяки досконалості кожної деталі”


Історія фірми почалася в 1987 р Виконуючи свої дитячі плани і мрії, Ілона Вуйчік відкрила свій магазин і власну професійну швейну майстерню. Спочатку в фірмі працювало 4 людини. У наступні роки в колектив увійшли кращі фахівці. Сьогодні, через 20 років, в трудовому колективі фірми працює кілька десятків стилістів, дизайнерів і технологів високої кваліфікації. Найвища якість і послідовна реалізація принципу “Ідеальне ціле створюється завдяки досконалості кожної деталі” стали фірмовою маркою продуктів Wójcik Fashion Group.

У портфоліо фірми знаходяться сьогодні три польських марки – Wójcik, Lady Diamond і Ceremony. Перша з цих марок – лідер на ринку одягу для дітей у віці від півроку до 7 років в сегменті марок Premium. Ceremony пропонує одяг на урочисті випадки для малюків.

 

WOJCIK – одяг для дітей віком від 6 міс до 14 років. Wojcik – не тільки оригінальний дизайн, а й високий рівень якості. Одяг створюється колекціями, кожна річ з якої доповнює будь-яку іншу, що дає можливість створити модний образ Вашої дитини.

Wojcik багато уваги приділяє таким дрібницям, як фурнітура. Яскраві блискавки, незвичайної форми гудзики, веселі аплікації та багато-багато іншого, безсумнівно, зроблять речі компанії Войчик улюбленими у Вашої дитини.

Дитячий одяг Wojcik практичний, зручний, екологічний – пошитий з натуральних тканин. Коллекції польського одягу Wojcik, створені для дітей від 0-я місяців до 14-ти років, вирізняються ніжними кольорами і оригінальними прикрасами та аксесуарами. Торгова марка Wojcik існує вже понад 20 років. За ці роки Wojcik став світовим брендом, популярним в Європі, США. Стильний, красивий, яскравий, неповторний одяг для Ваших дітей. Речі в колекціях прекрасно доповнюють одна одну та створюють шикарний образ.