Wojcik
Войчик
Войчик
wojcik
Wojcik
Wojcik

Дитячий одяг Wojcik (Войчик)

Wojcik – відомий польський бренд дитячого одягу. Філософія бренду Wojcik полягає у тому що створення ідеального дитячого одягу починається з досконалості у кожній деталі. Тому одяг бренду Wojcik має такий вплив на створення моди в дитячому одязі як для новонароджених так і для дітей шкільного віку.

Колекції одягу Wojcik відрізняються кольорами і оригінальною обробкою. У той же самий час вони зберігають екстраординарний комфорт носіння одягу. Весь одяг зроблено з високоякісних тканин, гарантуючи тривалість носіння. Створюючи свої колекції дитячого одягу, Войчик завжди бере до уваги той факт, що товари Войчик націлені на дуже вимогливих клієнтів – а саме на дітей.

Якщо ви шукаєте який одяг краще купити для дітей, радимо вам звернути свою увагу на якісний дитячий одяг бренду Войчик. Тому що в даному бренді поєднуються не лише якісні тканини, фурнітура, цікаві кольори, фасони, комфорт але й помірна ціна. Пропонуючи одяг для дітей найвищої якості, Войчик також прагне бути підтримкою і натхненням для батьків.

Історія компанії Wojcik почалася в 1987 році, коли Ілона Войчик починала з невеликого швейного виробництва і згодом відкрила свій власний магазин одягу. Спочатку компанія складалася з чотирьох осіб. За ці роки кращі фахівці приєдналися до команди і сьогодні, після багатьох років творчої праці, у компанії є десятки висококваліфікованих технологів, проектувальників і стилістів. Вища якість і послідовне дотримання філософії компанії, стали торговою маркою продуктів Wojcik Fashion Group.

Крім власних магазинів у Польщі, Войчик розповсюджує свої товари в декількох країнах, включаючи Чехію, Україну, Росію та Великобританію. Повністю контрольований власний виробничий процес дозволяє Войчик пропонувати найкращі дизайни та високоякісні вироби, доступні на ринку дитячого одягу.

Войчик виробляє та продає свою продукцію під трьома торговими марками:

• Wojcik: відомий польський бренд, що складається з повсякденного одягу для хлопчиків та дівчаток
• Ceremony: ексклюзивна колекція, що пропонує наряди для урочистих випадків
• Lady Diamond: розроблена для дівчаток-підлітків, характеризується стилем та елегантністю.

Войчик – це якісний і красивий дитячий одяг для хлопчиків та дівчаток віком від 0 до 14 років.