Бренди

WOCIK (Войчик) – польський бренд який займається пошиттям дитячого одягу з 1987 року. Wojcik це комфортний, стильний одяг за доступними цінами.  У колекціях магазину ви зможете знайти широкий асортимент одягу для дітей: куртки з натуральним хутром, комбінезони, штани, джинси, сукні, сорочки, светри, плащі, піджаки, шапки, колготи та аксесуари.

  

GUESS KIDS (Гесс кідс) – популярний американський бренд одягу, взуття та аксесуарів для дітей віком від 0 до 16 років.

 

 

BARTEK (Бартек) – польський виробник якісного, зручного, анатомічного взуття для дітей віком від 0 до 10.

Jogdog & Scandia

Комфорт чи дизайн? Більше не потрібно обирати. Італійське дитяче взуття призначене для активного проведення часу, що може протистояти будь яким проявам погоди. Створені берегти тепло.

Ортопедичні

Виробничі лабораторії Skandia та JogDog проводять медичні дослідження в області анатомії стопи, що може гарантувати вам кращу якість і бездоганний комфорт.Підошва має високу зносостійкість і не деформується в місцях згину.

Зігріють навіть у -30 °

Температурний режим: від -5 до -30

Оснащені трьохшаровим утеплювачем

Захищені від вітру

Гірськолижна експедиція будь-якого призначення точно не пройде вдало без унікального взуття JogDog та Scandia

Водонепроникні

Захистять вас навіть від самого суворого вітру, не дадуть воді проникнути всередину, і будуть виводити назовні випаровування вологи з вашої шкіри. На наше щастя, всі ці високі технології не знищили можливість різноманітного дизайну, що підходить під будь-який образ і настрій.

Дихаючі

Спеціальний утеплювач працює одночасно як вологопоглинач і як “тепловий насос”. Перший шар – поліпропілен, вбирає вологу. Другий-відображаюча фольга. Третій, спеціальний текстиль, виводить вологу з поліпропілену через мікроскопічні отвори.